دانلود اپلیکیشن وام فا

دارای مجوز فعالیت از ستاد ساماندهی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی

 

 

به نقل از ایسنا، یک عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس با اشاره به سه مرحله افزایش قیمت خودروی ایرانی گفت: گرانی خودرو به جایی رسیده که رهبری شخصاً در این خصوص تذکر می‌دهند.

مرتضی محمودوند در جلسه علنی امروز(یکشنبه) مجلس شورای اسلامی در تذکر شفاهی با تشکر از نمایندگان برای رأی مثبت به طرح شفافیت قوای سه گانه گفت: اساتید حق التدریس جوان حتی برای گرفتن یک وام قرض الحسنه هویت ندارند، لذا از وزیر علوم درخواست می‌کنم هر چه زودتر این افراد را ساماندهی کند.

نماینده مردم خرم آباد و چگینی درباره گرانی‌های اخیر گفت: با آمارهای غلطی که به رئیس جمهور می‌دهید، به گرانی‌ها دامن می‌زنید. فقط دهک‌های پایین از این گرانی‌ها آسیب می‌بینند؛ چرا که افزایش قیمت مواد خوراکی به معیشت مردم آسیب می‌زند. همچنین موضوع گرانی خودرو نیز به جایی رسیده که رهبری شخصاً در این خصوص تذکر می‌دهند. چرا که در طی یک سال گذشته سه بار افزایش قیمت داشتیم. این در حالی است که گرانی خودرو از سکه و ارز بیشتر در برهم زدن وضعیت اقتصادی کشور تاثیرگذار است، تا جایی که مردم دیگر نمی‌توانند حتی یک آپارتمان خیلی کوچک اجاره کنند.

این عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس در ادامه با تشکر از وزارت دفاع گفت: وزارت دفاع توانسته صنعت نظامی و دفاعی را تا این حد پیش ببرد که نظر مستقیم حضرت آقا در این امر دخیل بوده است.

این مطالب را از دست ندهید

اطلاعات تماس

شماره واتس اپ پشتیبانی سایت: 09399282773

شماره پشتیبانی : 02128427870 ساعت پاسخ گویی از 9 صبح تا 5 عصر

ایمیل : info[at]vamfa[dot]com

خلاصه فعالیت وام فا

مرکز مشاوره وام فا با سابقه درخشان، نهاد مالی و بازرگانی تخصصی است که به ارائه انواع خدمات مشاوره مالی مبادرت می ورزد. شرکت مشاوره وام فا به عنوان برترین وب سایت تخصصی مشاوره وام بانکی در کشور اقدام به اطلاع رسانی در خصوص انواع وام خرد وکلان، شرایط متقاضی، ضامنین، وثایق، نحوه دریافت وام، مدارک مورد نیاز متقاضی، پاسخ گویی به سوالات هر وام و همچنین پیشنهاد بهترین بانک در زمان موجود باتوجه به وام درخواستی هر متقاضی و همچنین بخش پذیرش و نمایش آگهی های خریداران وفروشندگان وام و ضامن وام بانکی نموده است.

نماد اعتماد الکترونیکی

نماد ساماندهی

logo-samandehi