دانلود اپلیکیشن وام فا

دارای مجوز فعالیت از ستاد ساماندهی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی

 

 

وام ۵ میلیاردی بدون وثیقه برای واحدهای تولیدی

محمدصادق محمدیاری در گفت و گو با خبرنگار مهر، در مورد پرداخت تسهیلات تا سقف ۵ میلیارد تومان بدون ارائه وثیقه، با بیان اینکه انواع وثیقه شامل ملک، محل اجرای طرح، سپرده بلند مدت، چک، سفته، اوراق مشارکت، سهام و … می‌شود، اظهار کرد: واحدها بر اساس نمره اعتباری که از صندوق دریافت می‌کنند، اعتبارسنجی می‌شوند. واحدهای دارای وضعیت اعتباری مناسب، برای دریافت تسهیلات پنج میلیارد تومانی، نیاز به ارائه وثایق ملکی نخواهند داشت.

معاون مالی و اقتصادی صندوق ضمانت سرمایه‌گذاری صنایع کوچک افزود: همچنین واحدهایی که نمره اعتبارسنجی آن‌ها در گروه A یا B قرار می‌گیرد می‌توانند با ارائه چک و سفته با امضا مدیران، از صندوق ضمانت‌نامه تا سقف ۵ میلیارد تومان دریافت کنند. واحدهایی هم که در گروه C به بعد قرار می‌گیرند باید ترکیبی از وثایق مورد پذیرش را برای دریافت ضمانت‌نامه به صندوق ارائه کنند.

وی ادامه داد: در واقع نمره اعتباری متقاضیان، تعیین کننده میزان و نوع وثایقی است که برای دریافت ضمانت نامه اخذ و جهت معرفی به منظور دریافت تسهیلات لحاظ می‌شود که مهم‌ترین شاخص‌ها در اعتبارسنجی، وضعیت بازار و تقاضا برای محصول، دارا بودن صورت‌های مالی حسابرسی شده، رتبه اعتباری دریافتی از مؤسسه اعتبارسنجی ایرانیان همچنین وضعیت فروش و سود حاصل از آن است از طرفی بدهی معوق متقاضی به بانک‌ها نیز در نتیجه اعتبارسنجی تأثیر گذار خواهد بود.

به گفته محمدیاری، این تسهیلات صرفاً در قالب سرمایه در گردش و خرید ماشین آلات جدید جهت توسعه فعالیت قابل پرداخت است که به واحدهای دارای پروانه بهره برداری تعلق می‌گیرد.

این مطالب را از دست ندهید

اطلاعات تماس

شماره واتس اپ پشتیبانی سایت: 09399282773

شماره پشتیبانی : 02128427870 ساعت پاسخ گویی از 9 صبح تا 5 عصر

ایمیل : info[at]vamfa[dot]com

خلاصه فعالیت وام فا

مرکز مشاوره وام فا با سابقه درخشان، نهاد مالی و بازرگانی تخصصی است که به ارائه انواع خدمات مشاوره مالی مبادرت می ورزد. شرکت مشاوره وام فا به عنوان برترین وب سایت تخصصی مشاوره وام بانکی در کشور اقدام به اطلاع رسانی در خصوص انواع وام خرد وکلان، شرایط متقاضی، ضامنین، وثایق، نحوه دریافت وام، مدارک مورد نیاز متقاضی، پاسخ گویی به سوالات هر وام و همچنین پیشنهاد بهترین بانک در زمان موجود باتوجه به وام درخواستی هر متقاضی و همچنین بخش پذیرش و نمایش آگهی های خریداران وفروشندگان وام و ضامن وام بانکی نموده است.

نماد اعتماد الکترونیکی

نماد ساماندهی

logo-samandehi