دارای مجوز فعالیت از ستاد ساماندهی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی

 

رضا دولت‌آبادی در حاشیه افتتاح نخستین صندوق قرض‌الحسنه توسعه اشتغال برکت در جمع خبرنگاران گفت: یک اقدام مشترک میان بانک، صندوق و ستاد ایجاد شد که بانک تجارت به عنوان بانک عامل به افراد واجد شرایط، تسهیلات پرداخت کند.

مدیرعامل بانک تجارت افزود: خوشبختانه می‌توانیم حضور مراجعه‌کنندگان را کاهش دهیم و از طریق نرم‌افزار مربوط به‌صورت الکترونیک، تمام خدمات پرداخت تسهیلات از افتتاح حساب، انعقاد قرارداد و صدور کارت و حتی تحویل کار و پرداخت اقساط را بدون حضور مراجعان به شعبه انجام دهیم که همه از طریق موبایل بانک انجام می‌شود.

وی با بیان اینکه فقط ممکن است مراجعان برای ضمانت، مراجعه‌ای داشته باشند گفت: با حداقل ضمانت و به ساده‌ترین نحو ممکن این کار در حال انجام است.

دولت‌آبادی افزود: متقاضیان از طریق صندوق قرض‌الحسنه توسعه اشتغال برکت به بانک معرفی می‌شوند و بانک اقدام به پرداخت تسهیلات می‌کند و حتی استعلاماتی همچون چک برگشتی و سامانه‌های بانک مرکزی، از طریق این نرم‌افزار و غیرحضوری انجام می‌شود.

 

پرداخت تسهیلات صندوق اشتغالزایی برکت از طریق بانک تجارت

مدیرعامل بانک تجارت با بیان اینکه بانک‌ها در کنار وظایف خود، یکسری مسئولیت‌های اجتماعی نیز دارند گفت: ما با افتخار در کنار این طرح قرار گرفتیم و امیدوارم بتوانیم وظایف و مسئولیت‌های اجتماعی خود را انجام دهیم.

دولت‌آبادی با اشاره به نرم‌افزاری که برای صندوق قرض‌الحسنه توسعه اشتغال برکت ایجاد شده است افزود: این نرم‌افزار سرعت را افزایش داده و در شرایط کرونایی از حضور فیزیکی افراد جلوگیری می‌کند و از سوی دیگر هزینه‌ها از جمله هزینه رفت و آمد و فرم‌های بانکی را به شدت کاهش می‌دهد و به اقشار آسیب‌پذیر کمک می‌کند که تسهیلات خود را سریع‌تر دریافت کنند.

وی با بیان اینکه در بانکداری سنتی، اخذ تسهیلات با رفت و آمد زیاد و زمان‌بر است گفت: این تفاهمنامه سه ساله است که در کنار تسهیلات، ضمانت نامه و ال سی هم ارائه می‌شود.

دولت‌آبادی افزود: سامانه‌های خاصی را نیز در اختیار صندوق قرض‌الحسنه توسعه اشتغال برکت قرار خواهیم داد که با وصل شدن به این سامانه‌ها و نرم‌افزار مربوط، کار به سرعت پیش برود.

این مطالب را از دست ندهید

اطلاعات تماس

شماره واتس اپ پشتیبانی سایت: 09399282773

شماره پشتیبانی : 02128427870 ساعت پاسخ گویی از 9 صبح تا 5 عصر

ایمیل : info[at]vamfa[dot]com

خلاصه فعالیت وام فا

مرکز مشاوره وام فا با سابقه درخشان، نهاد مالی و بازرگانی تخصصی است که به ارائه انواع خدمات مشاوره مالی مبادرت می ورزد. شرکت مشاوره وام فا به عنوان برترین وب سایت تخصصی مشاوره وام بانکی در کشور اقدام به اطلاع رسانی در خصوص انواع وام خرد وکلان، شرایط متقاضی، ضامنین، وثایق، نحوه دریافت وام، مدارک مورد نیاز متقاضی، پاسخ گویی به سوالات هر وام و همچنین پیشنهاد بهترین بانک در زمان موجود باتوجه به وام درخواستی هر متقاضی و همچنین بخش پذیرش و نمایش آگهی های خریداران وفروشندگان وام و ضامن وام بانکی نموده است.

نماد اعتماد الکترونیکی

نماد ساماندهی

logo-samandehi