دانلود اپلیکیشن وام فا

دارای مجوز فعالیت از ستاد ساماندهی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی

مزایده خودرو ، به نوعی از معامله گفته می‌شود که در ابتدا خریدار حداقل قیمتی را که حاضر است ماشین خود را بفروشد اعلام می‌کند. سپس خریدار خودرو در صورت تمایل، قیمتی بالاتر از قیمت نهایی خودرو را جهت خرید پیشنهاد می‌کنند. در نهایت ماشین مزایده ای به پیشنهاد‌ دهنده بالاترین قیمت فروخته می شود.

در این نوع معامله برای آنکه خودرو با مناسب ترین قیمت (نه گرانترین و یا ارزانترین) معامله شود، برنده مزایده خودرو یا خریدار باید فقط مبلغی معادل بالاترین قیمت قبل از مبلغ پیشنهادی خود به اضافه مقدار پله افزایش را بپردازد . به علت اینکه خرید خودرو مزایده ای ، مستلزم اطلاعاتی در مورد نحوه قیمت گذاری خودرو ، معایب و مشکلات خودرو می باشد، کارشناسانی در زمینه مشاوره خرید خودرو مزایده ای این موارد، وظیفه پاسخگویی به سوالات و ابهامات مشتریان را دارند.

جدید ترین آگهی های مزایده خودرو بصورت روزانه توسط کارشناسان سایت مزایده کار و با استفاده از امکانات نرم افزاری و سخت افزاری، با حداکثر دقت جمع آوری می‌گردند. اطلاعات جمع آوری شده بر اساس زمینه فعالیت تخصصی، استان برگزار کننده و ارگان برگزار کننده دسته بندی شده و در اختیار کاربران گرامی قرار می گیرند.

شما می توانید با مراجعه به سایت مزایده کار به آدرس www.mozayedecar.ir از جدیدترین آگهی های مزایده خودرو در کشور با خبر شوید.

نکاتی در رابطه با مزایده خودرو

  • مدارک به طور کامل به نام متقاضی صادر می شود.
  • امکان بازدید خودروها قبل از ثبت نام وجود دارد.
  • سند خودروها به صورت عادی به نام متقاضی صادر می شود و پس از خرید، به صورت عادی قابل نقل و انتقال می باشد.
  • زمان برگزاری فرایند مزایده و بازگشایی پاکت قیمت ها، معمولا نمایندگان سازمان بازرسی، دادگستری و سازمان صنعت، معدن و تجارت حضور دارند.
این مطالب را از دست ندهید

اطلاعات تماس

شماره واتس اپ پشتیبانی سایت: 09399282773

شماره پشتیبانی : 02128427870 ساعت پاسخ گویی از 9 صبح تا 5 عصر

ایمیل : info[at]vamfa[dot]com

خلاصه فعالیت وام فا

مرکز مشاوره وام فا با سابقه درخشان، نهاد مالی و بازرگانی تخصصی است که به ارائه انواع خدمات مشاوره مالی مبادرت می ورزد. شرکت مشاوره وام فا به عنوان برترین وب سایت تخصصی مشاوره وام بانکی در کشور اقدام به اطلاع رسانی در خصوص انواع وام خرد وکلان، شرایط متقاضی، ضامنین، وثایق، نحوه دریافت وام، مدارک مورد نیاز متقاضی، پاسخ گویی به سوالات هر وام و همچنین پیشنهاد بهترین بانک در زمان موجود باتوجه به وام درخواستی هر متقاضی و همچنین بخش پذیرش و نمایش آگهی های خریداران وفروشندگان وام و ضامن وام بانکی نموده است.

نماد اعتماد الکترونیکی

نماد ساماندهی

logo-samandehi