دانلود اپلیکیشن وام فا

دارای مجوز فعالیت از ستاد ساماندهی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی

 

 

رشد اقتصادی ایران در سال 2021

 

رشد و بهبود اقتصادی

بهبود اقتصاد در منطقه خاورمیانه و آفریقای شمالی می‌تواند سازمان کشورهای صادرکننده نفت خام (اوپک) را از کاهش چشمگیر در تولید نفت منصرف کند. به‌علاوه انتظار می‌رود به دنبال بهبود شرایط همه‌گیری کرونا، تقاضا برای نفت دوباره افزایش پیدا کند. البته به صورت کلی کشورهایی که در منطقه خاورمیانه و آفریقای شمالی قرار دارند عملکردهای متفاوتی از خود بر جای خواهند گذاشت. 

در ایران، اثرات همه‌گیری کرونا بر بخش‌های خدماتی در اقتصاد کاملا محدود بود. به‌علاوه تولید نفت و فعالیت‌های صنعتی هم از نیمه دوم سال 2021 در این کشور بهبود پیدا کرد.همه این‌ها باعث شد روند کاهشیِ رشد اقتصاد، به حداقل برسد.

بانک جهانی پیش‌بینی خود از رشد اقتصادی ایران در سال 2022 را هم از 2.2 درصد به 2.4 درصد افزایش داده‌است. اصلی‌ترین دلیل این افزایش هم کاهش محدودیت‌های ناشی از همه‌گیری کرونا و در نتیجه بهبود در بخش خدمات است. علاوه بر آن، بانک جهانی پیش‌بینی کرده است که بخش نفتی اقتصاد ایران هم بهبود پیدا کند.

این مطالب را از دست ندهید

اطلاعات تماس

شماره واتس اپ پشتیبانی سایت: 09399282773

شماره پشتیبانی : 02128427870 ساعت پاسخ گویی از 9 صبح تا 5 عصر

ایمیل : info[at]vamfa[dot]com

خلاصه فعالیت وام فا

مرکز مشاوره وام فا با سابقه درخشان، نهاد مالی و بازرگانی تخصصی است که به ارائه انواع خدمات مشاوره مالی مبادرت می ورزد. شرکت مشاوره وام فا به عنوان برترین وب سایت تخصصی مشاوره وام بانکی در کشور اقدام به اطلاع رسانی در خصوص انواع وام خرد وکلان، شرایط متقاضی، ضامنین، وثایق، نحوه دریافت وام، مدارک مورد نیاز متقاضی، پاسخ گویی به سوالات هر وام و همچنین پیشنهاد بهترین بانک در زمان موجود باتوجه به وام درخواستی هر متقاضی و همچنین بخش پذیرش و نمایش آگهی های خریداران وفروشندگان وام و ضامن وام بانکی نموده است.

نماد اعتماد الکترونیکی

نماد ساماندهی

logo-samandehi