دانلود اپلیکیشن وام فا

دارای مجوز فعالیت از ستاد ساماندهی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی

انواع وام مشارکت، مضاربه و فروش اقساطی برای افرادی که دارای پروانه کسب، ثبت شرکت، گواهی فعالیت صنعتی یا پروانه بهره برداری در حال فعالیت می باشند و الزامی نیست که وثیقه ملک مسکونی این نوع متقاضیان وام به نام خودشان باشد، وثیقه می تواند به نام فرد دیگری باشد که مالک وثیقه برای ضمانت وام متقاضی می تواند ۶ دانگ سند فوق را در رهن بانک قرار دهد و سایر افراد مثل کارمندان و … می توانند برای دریافت سایر وام ها مثل: وام تعمیرات، خرید خودرو، خرید کالا و… اقدام نمایند.

مهمترین نکته برای وامهای ضروری و کوچک احراز توانایی متقاضی در پرداخت تسهیلات می باشد (یعنی فرد متقاضی مدارک مکتوب و مستند مبنی بر مبلغ درآمد ماهیانه خود به بانک ارائه نماید).

ارسال درخواست از طریق فرم مشاوره برای تولید کنندگان، بازرگانان، صاحبین مشاغل حقیقی و حقوقی که امکان ارائه مدارک شغلی معتبر از قبیل: پروانه کسب، ثبت شرکت، گواهی فعالیت صنعتی یا پروانه بهره برداری فعال (به همراه توجیح فنی، اقتصادی و مالی وام درخواستی) را به همراه وثایق ملکی برای ترهین در رهن بانک دارند، امکان پذیر می باشد.

اگر شما مدارک شغلی و وثایق مورد نیاز دریافت این وام را دارید ودرمراحل مختلف مراجعات خود برای درخواست این وام به بانک با موانع ومشکلات زیادی روبرو شده اید و تا کنون نتوانسته اید با مراجعه به بانکها و موسسات از این وام استفاده نمایید، کافیست از طریق فرم مشاوره اطلاعات خود را برای ما ارسال نمایید تا کارشناسان ولم فا بعد از بررسی اطلاعات شما در صورتی که شما حائز شرایط دریافت وام مورد نظر باشید، در کوتاهترین زمان برای ارائه خدمات مشاوره اخذ وام با شما تماس بگیرند.

تذکر: در نظر داشته باشید متقاضی یا متقاضیان دریافت وام نباید در سیستم بانکی کشور دارای چک برگشتی، تسهیلات (وام) سر رسید شده، معوق، مشکوک الوصول و یا امحاء شده و بدهی مالیاتی داشته باشند.

دیگر خدمات ما

مشاوره در خصوص چک

در صورتی که  نتوانستید نسبت به رفع مشکل خود در زمینه ی رفع سوء اثر چک برگشتی ی...

ادامه مطلب

مشاوره وام بدون ضامن و فوری

اکثر وام های بانکی نیازمند زمان زیاد و ضامن کارمندی و یا کسر از حقوق جهت دریاف...

ادامه مطلب

مشاوره خرید و واگذاری امتیاز وام

خرید و واگذاری امتیاز وام بانکی یکی از راه های سریع رسیدن و بدون دردسر به وام ...

ادامه مطلب

اطلاعات تماس

شماره واتس اپ پشتیبانی سایت: 09399282773

شماره پشتیبانی : 02128427870 ساعت پاسخ گویی از 9 صبح تا 5 عصر

ایمیل : info[at]vamfa[dot]com

خلاصه فعالیت وام فا

مرکز مشاوره وام فا با سابقه درخشان، نهاد مالی و بازرگانی تخصصی است که به ارائه انواع خدمات مشاوره مالی مبادرت می ورزد. شرکت مشاوره وام فا به عنوان برترین وب سایت تخصصی مشاوره وام بانکی در کشور اقدام به اطلاع رسانی در خصوص انواع وام خرد وکلان، شرایط متقاضی، ضامنین، وثایق، نحوه دریافت وام، مدارک مورد نیاز متقاضی، پاسخ گویی به سوالات هر وام و همچنین پیشنهاد بهترین بانک در زمان موجود باتوجه به وام درخواستی هر متقاضی و همچنین بخش پذیرش و نمایش آگهی های خریداران وفروشندگان وام و ضامن وام بانکی نموده است.

نماد اعتماد الکترونیکی

نماد ساماندهی

logo-samandehi